»Ko enkrat vidiš, kako je to videti v živo, veste, v to se zaljubiš! To je nekaj tako neverjetnega! In ko veš, da boš pomagal bolniku, je pa še bolj neverjetno!«
»Namesto petih dni, ki so namenjeni za operacijo nevrokirurških bolnikov, so zdaj temu namenjeni samo štirje dnevi, kar pomeni, da dnevno lahko operiramo enega, največ dva bolnika z možganskim tumorjem.«
»Od leta 1961 se zadeve spremljajo in vodijo in ob tem lahko potegnemo ugotovitve. Število možganskih tumorjev raste v zadnjih letih počasneje kot pred mobilnimi telefoni in lahko precej zanesljivo sklepamo, da novih primerov možganskih tumorjev ni mogoče pripisati sevanju mobilnih telefonov.«
»Ta rešitev bi lahko pomagala ljudem, pri katerih možganska biopsija ni mogoča zaradi lege tumorja.«
»Rast števila možganskih tumorjev pa se je v zadnjih letih celo ustavila. V zgodbi je treba biti previden, tveganja pa je treba uravnotežiti in videti, kje jih lahko omilimo.«
»Ta prelomna raziskava bi lahko pripomogla k zgodnejšemu diagnosticiranju in izboljšanju možnosti preživetja bolnikov z možganskimi tumorji.«
»To ni prepoved – glejte na to kot operacijo, s katero se odstrani tumor, s tem pa se reši pacient.«
»Videti ta proces je neverjetno.«
»To je prelomen dosežek, saj vsakdo, ki se ukvarja s tovrstno diagnostiko, ve, da ko zdravnik pogleda običajne krvne preiskave, nima nobene ideje, katera krvna slika v ozadju skriva diagnozo možganskega tumorja.«
»Na tej točki ne vidimo, da bi Wagnerjeve sile vidno sodelovale v bojnih operacijah v Ukrajini.«
Kliknite povezavo za prikaz izjav v želenem obdobju